Sukienki

Sukienki dla puszystych kobiet

Wybór sukienki na specjalną okazję nigdy nie jest prostą sprawą, szczególnie w przypadku puszystych pań. Trzeba więc umieć znaleźć fason, w którym będziemy się czuć komfortowo. Na szczęście sklepy mają bogatą ofertę również w tej kategorii.

Jako pierwsze pod warsztat możemy wziąć sukienki rozkloszowane. Maja one uniwersalne zastosowanie, a także dużą zwiewność. Będziesz mogła je więc wykorzystać zarówno na co dzień jak i w czasie wyjątkowych okazji. Ten typ sukienki jest bardzo ceniony przez puszyste panie ze względu na wygodę noszenia.

W kwestii wesela poleca się sukienki empirowe. Są to modele, które są odcinane tuż pod biustem. Potrafią one świetnie zakryć brzuch i podkreślić biust. Twój wybór uzależniony będzie od długości jaką najbardziej preferujesz. Sukienki empirowe dostępne są zarówno w wersji maxi jak i do kolan. Duży wybór mamy również w kategorii kolorystyki. Te sukienki dostępne są w jaśniejszych jak i ciemniejszych barwach.

Dalej możemy przejść do sukienek trapezowych bez wcięcia w talii. Jes to optymalna opcja dla pań, które mają pełne biodra oraz chcą zatuszować swój brzuch. Sukienki trapezowe są również cenione przez kobiety, które mają szerokie ramiona i szczupłe ręce. Opisywany krój pozwala bardzo skutecznie i szybko przywrócić sylwetce odpowiednie proporcje.

Puszyste panie nie mają powodów do obaw, ponieważ sukienkami w ich rozmiarach interesuje się coraz więcej producentów. Dzięki temu na rynku dostępne są naprawdę bardzo ciekawe i eleganckie modele. Nie odbiegają one absolutnie od obecnie panujących trendów. Znaleźć możesz m.in. piękne modele koronkowe w werjsi maxi oraz te, które sięgają za kolano.

Warto zwrócić również uwagę na rozkloszowane sukienki koktajlowe. Są one bardzo uniwersalne przez co pasują do bardzo wielu typu sylwetek. Na dekolt w kształcie litery V powinny postawić panie, które mają duży biust. Jeśli posiadasz figurę typu gruszka to musisz sięgnąć po sukienkę z bardziej zabudowwaną górą. Dzięki temu zamaskowane zostaną twoje biodra, a cała sylwetka zachowa lepsze proporcje.

Puszyste panie muszą zachować szczególną uwagę przy wyborze jakiegokolwiek typu ubrania. Muszą one pamiętać, aby unikać kreacji w poziome paski oraz z przesadnymi wzorami. Takie elementy będą przyciągać uwagę skierowaną na ich ciało, a chcą przecież tego uniknąć. Bogatsza kolorystyka musi zostać pozostawiona dla pań o szczuplejszej sylwetce. Najbezpieczniejszą opcją jest postawienie na ciemniejsze barwy. Praktyka pokazuje, że czarne elementy potrafią znakomicie wyszczuplać.

About Iwona z Sukienki Mini