Pozostałe tematy

Chce ją mieć każdy – odzież z nadrukiem

Coraz częściej na ulicy możemy spotkać osoby, które maja na sobie odzież z nadrukiem. Ten trend przybiera mocno na sile przez co można pokusić się o stwierdzenie, że takie ubranie chciałby mieć dosłownie każdy. Zastanówmy się więc dlaczego tak się dzieje.

Odpowiednie hasło lub slogan umieszczone na naszym ubraniu może odegrać bardzo ważną rolę. Jeśli jest wystarczająco ciekawe to spowoduje, że ludzie będą się zatrzymywać, aby przeczytać co jest napisane na naszym ciuchu. Zamieszczać możemy także nadruki np. postaci z bajek. Propozycji jest tak wiele, że pewnością nawet bardzo wybredne osoby będą w stanie coś dla siebie wybrać. Pamiętajmy bowiem, że nasza kreacja wyraża nas samych zanim zdażymy jeszcze cokolwiek powiedzieć.

Aktualnie znajdujemy się w dużo lepszej sytuacji niż w przeszłości. Kiedyś mogłyśmy wybierać tylko to co proponował nam producent. Teraz sami możemy zaprojektować to co znajdzie się na naszym ubraniu. Dzięki temu stajemy się oryginalne, ponieważ żadna inna osoba nie będzie miała takiego nadruku jak my. Na szczęście wszystko wygląda bardzo pozytywnie w kategorii finansów. Okazuje się, że nadruki na odzież nie są drogie i nie powinno to się zmienić również w przyszłości.

Sytuacja wygląda bardzo pozytywnie również w kategorii wytrzymałości. Nie musimy się obawiać, że nasz nadruk zniknie z ubrania po wykonaniu prania. Tak więc możemy być spokojne, że nasz projekt zostanie z nami na dłużej. Oczywiście warto jest zawsze wcześniej zaczeprnąć informacji na temat firmy, która będzie wykonywała nasz nadruk. Jeśli nie ma ona zbyt wielu pozytywnych opinii to może pojawić się ryzyko, że nasz pomysł nie będzie zbyt trwały.

Z pewnością najpopularniejszym rodzajem ubrania, na którym znajdziemy nadruki są bluzy damskie. Ja osobiście zamawiam tę część garderoby na https://zoio.pl/odziez-damska/bluzy. Wracając jednak do samych nadruków to zwróćmy uwagę na to, że potrafią one również pokazywać nasze poglądy na świat. Co więcej podkreślają nasz dystans do pewnych spraw lub po prostu pokazują poczucie humoru. Ten ostatni efekt możemy uzyskać zamieszczając na naszej bluzie np. Królika Buggsa.

Co takiego mogłybyśmy dobrać do takiej bluzy? Odpowiednim wyborem będą bez wątpienia jeansy. Tak ubrana będziesz mogła wyskoczyć ze znajomymi na miasto lub udać się zwykły spacer. Bluza to zarazem bardzo wygodny i elegancki element damskiej garderoby. Pamiętaj, że możesz sparować ją również ze spódnicą dzięki czemu uzyskasz bardziej elegancki look. Jeśli w twojej szafie brakuje jeszcze stylowej bluzy to jak najszybciej to zmień.

About Iwona z Sukienki Mini